Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

Інформаційний лист

про підготовку матеріалів до XIV випуску наукового збірника

«Іван Огієнко і сучасна наука та освіта». Серія філологічна

(з нагоди 135-річчя від дня народження Івана Огієнка)

Шановні колеги! Приймаємо матеріали до  XIV випуску наукового збірника «Іван Огієнко і сучасна наука та освіта». Серія філологічна. Збірник внесено до Переліку наукових фахових видань України (Наказ Міністерства освіти і науки України 09.03.2016 № 241).

Друкування наукових статей у фаховому збірнику здійснюється безкоштовно.

Тематика збірника:

1. Науковий текст Івана Огієнка: новітні теорії і методи дослідження.
  2. Наукові концепції Івана Огієнка у сучасному інформаційному просторі.
  3. Багатовимірність художньої реальності: мистецькі версії Івана Огієнка.
  4. Трансцендентний континуум сакральних текстів Івана Огієнка.
  5. Смислообрази національної ідентичності у філософському дискурсі Івана Огієнка.
  6. Феномен Івана Огієнка у соціокультурних трендах доби.

Тематика статей обов’язково повинна бути пов’язана із проблемами огієнкознавства.

Вимоги до оформлення статей:

Матеріали мають відповідати вимогам Постанови Президії ВАК України від 15.01.03 р. № 7-05/1 з урахуванням таких необхідних елементів*:

• постановка проблеми у загальному вигляді та її зв’язок із важливими науковими чи практичними завданнями;
  •  аналіз останніх досліджень і публікацій, у яких започатковано розв’язання даної проблеми і на  які спирається автор, виділення невирішених раніше частин загальної проблеми, котрим присвячується означена стаття;
  • формулювання мети статті (постановка завдання);
  • виклад основного матеріалу дослідження;
  • висновки.

(* У статті не виділяти жирним шрифтом перелічені вище елементи, лише враховувати їх наявність і послідовність у тексті).

Обсяг статті – 8-12 сторінок формату А4. Шрифт – Times New Roman, 14 пт. Стиль «Звичайний»; інтервал 1,5; абзацний відступ – 1,25 см.; вирівнювання – по ширині. Розміри полів: ліве – 20 мм, праве – 20 мм, верхнє – 20 мм, нижнє – 20 мм. Файл зберігати у форматі DOC та RTF. Ім’я файлу подавати як прізвище автора (авторів), наприклад, Петренко(-Ковальчук).

Матеріали подавати у такій послідовності:

1. Індекс УДК (у верхньому лівому кутку, без абзацного відступу).

2. Ініціали та прізвище автора/авторів (у центрі).

3. Назва навчального закладу та міста (у центрі).

4. Назва статті – великими літерами, жирним шрифтом у центрі.

5.Анотація українською мовою та ключові слова (шрифт 12 пт).

6. Текст статті (шрифт 14 пт). Посилання в тексті на джерела зазначають у квадратних дужках [№ джерела, сторінка], наприклад: [3, c. 24], [2, с. 364-367], [5; 12], де перше число – номер джерела у списку використаних джерел, число після коми – номер сторінки (діапазон сторінок подається через дефіс), декілька джерел відділяються крапкою з комою.

7. Список літератури, оформлений згідно з останніми вимогами ВАК, подають після статті в порядку посилань. Джерела у списку подавати відповідно до вимог ВАК (Бюлетень ВАК України, №2, 2000, с. 61-62). У списку треба розрізняти тире (аlt+0151) та дефіс, наприклад, ... – 1986. – Т. 7, № 6. – С. 79-83.

8. Анотація англійською мовою (шрифт 12 пт).

Матеріали, які не оформлені відповідно до вимог Постанови ВАК України від 15.01.03 р. № 7-05/1, не відредаговані, які не відповідають тематиці збірника, розглядатися і повертатися авторам не будуть.

Аспіранти, магістранти, студенти вищих навчальних закладів і викладачі без наукових ступенів до рукопису додають рецензію наукового керівника.

Взірець оформлення матеріалів

УДК…

В.П.Атаманчук

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

НАУКОВІ КОНЦЕПЦІЇ ІВАНА ОГІЄНКА У СУЧАСНОМУ ІНФОРМАЦІЙНОМУ ПРОСТОРІ

Ключові слова: ....................................................………………..(6-8 слів чи словосполучень)

Список використаних джерел:

1. Огієнко І. Наука про рідномовні обов’язки / Іван Огієнко. – Львів: Фенікс, 1995. – 44 с.
  2. Тіменик З. Ідеї філософії релігії у контексті української духовної культури: 30-ті роки ХІХ ст. – 80-ті роки ХХ ст.: монографія / Зиновій Тіменик. – Львів: Видавництво Львівської політехніки, 2014. – 312 с.

Key words: ………....................................................………………..(6-8 слів чи словосполучень)

Окремим файлом подати інформацію про автора:

• прізвище, ім’я, по батькові;
  • науковий ступінь, вчене звання, місце роботи, посада;
  • домашня адреса (або ж адреса для листування), e-mail, мобільний телефон.

Наукові  статті та інформацію про автора надсилати до 10 лютого 2017 року на адресу:

e-mail: dp_ohienko@kpnu.edu.ua

Контактний телефон:               097 119 42 68     Вікторія Петрівна Атаманчук