Дар’я Русецька: «Іван Огієнко – громадський та церковний діяч, перекладач,  вчений, якому належить велика кількість праць. Він переклав Біблію українською мовою та став одним із ініціаторів відкриття Кам’янець-Подільського державного українського університету і його першим ректором. На мою думку, це велика людина, яка жила заради науки. Він багато працював, і його праці цінні і актуальні в наш час».
Катерина Оніскевич: «Саме завдяки працям та наполегливості Івана Огієнка  розвивалося річище науки у Західній Україні, так, наприклад, силами Івана Огієнка у Кам’янці-Подільському був заснований університет (1918), що значно вплинуло на розвиток науки в Україні. Як на мене, то це гарна справа, не лише у сфері освітньої та наукової політики, а й у соціальній, тому що в стінах цього закладу змогли здобути освіту чимало студентів, і здобувають зараз.»
Тетяна Загребельна: «Я з повагою ставлюся до Івана Огієнка, адже навчаюсь в університеті, що носить його ім’я. Він – великий науковець в галузі лінгвістики, і я, як філолог, часто використовую його праці для глибокого вивчення мовознавчих понять та стилістичних положень».

Posted by Вікторія Атаманчук Thursday, June 02, 2016 8:05:00 AM