Вікторія Атаманчук. Виставка до 135-річчя Івана Огієнка

На виставці в науково-дослідному центрі огієнкознавства експоновані праці Івана Огієнка, які представляють  його як богослова, філософа, мовознавця, літературознавця та поета.  Праці видані у Парижі та Вінніпезі у 1940-х та 1960-х рр.

Іван Огієнко знаний як видавець і редактор, що підтверджують періодичні видання кінця 1940-х-50-х рр. "Віра і культура", "Наша культура", "Слово істини", які видавалися у Вінніпезі.

Лексикографічна діяльність Івана Огієнка репрезентована фундаментальною працею - "Етимологічно-семантичним словником" у 4-х томах (Вінніпег, 1995).

Тринадцять випусків збірника "Іван Огієнко і сучасна наука та освіта", що виходить з 2003 р., свідчать про актуальність сучасних огієнкознавчих досліджень.

Posted by Вікторія Атаманчук Wednesday, March 22, 2017 8:51:00 AM

Валерій Радецький. Омиті Карпати, 2015 рік

Валерій Радецький (м.Житомир), художник-живописець, лауреат Всеукраїнської премії імені Івана Огієнка 2015 року

Posted by Вікторія Атаманчук Monday, March 20, 2017 9:38:00 AM

Вікторія Атаманчук. Вийшов друком ХІІІ випуск збірника "Іван Огієнко і сучасна наука та освіта. Серія філологічна"

Іван Огієнко і сучасна наука та освіта: науковий збірник: серія філологічна / [редкол.: Л.М.Марчук (гол.ред.), В.П.Атаманчук (відп.ред.) та ін.]. – Кам’янець-Подільський: Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, 2016. – Вип. ХІІІ. – 384 с.

Тринадцятий випуск збірника «Іван Огієнко і сучасна наука та освіта» (серія філологічна), підготований та виданий Кам’янець-Подільським національним університетом імені Івана Огієнка, окрім широкого спектру огієнкознавчих досліджень, містить відомості про події на пошанування імені видатного українського вченого, державного діяча Івана Огієнка, які відбулися в університеті, зокрема створено сайт науково-дослідного центру огієнкознавства «Іван Огієнко» (http://ohienko.kpnu.edu.ua/) та фільм про Івана Огієнка.

У підготовці матеріалів збірника взяли участь науковці з різних міст України (Брусилів, Вінниця, Житомир, Київ, Коломия, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Черкаси, Чернівці, Умань, Хмельницький) та Польщі (Люблін). Серед авторів збірника – 17 докторів наук, професорів та 6 лауреатів Всеукраїнської премії імені Івана Огієнка.

Posted by Вікторія Атаманчук Tuesday, February 28, 2017 8:11:00 AM

Вікторія Атаманчук. Збірник "Іван Огієнко і сучасна наука та освіта. Серія філологічна" зареєстрований у наукометричній базі Copernicus

Дорогі колеги!

Збірник «Іван Огієнко і сучасна наука та освіта. Серія філологічна» Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка зареєстрований у наукометричній базі Copernicus.

Запрошуємо Вас взяти участь у підготовці XIV випуску збірника, приуроченого до 135-ої річниці від дня народження Івана Огієнка.

Posted by Вікторія Атаманчук Sunday, January 29, 2017 9:43:00 AM